Preskočiť na obsah
Simona Englerová

Financie a poistenie

Simona Englerová

Činnosti poisťovacích agentov a maklérov

Obec
Holíč
Od roku
2024
IČO
56 313 888

Simona Englerová

Slobodné povolanie (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
908 51 Holíč
Na trhu od
3. júna 2024
IČO
56 313 888
Právna forma
Slobodné povolanie (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 66.22)
Činnosti poisťovacích agentov a maklérov

Podnikanie v číslach

2
roky na trhu
2024
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Simona Englerová

Simona Englerová – slobodné povolanie (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Holíč. Podniká od 3. júna 2024.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Činnosti poisťovacích agentov a maklérov“ (66.22). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad finančné sprostredkovanie (poradenstvo).

Základné údaje

Obchodné meno
Simona Englerová
Právna forma
Slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona
IČO
56 313 888
Dátum vzniku
3. júna 2024
Miesto podnikania
908 51 Holíč
Register finančných agentov a finančných poradcov
Národná banka Slovenska, vložka č. 280173
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 66.22)
Činnosti poisťovacích agentov a maklérov

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Simona Englerová zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Finančné sprostredkovanie (poradenstvo)

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Simona Englerová?

Miesto podnikania je v obci 908 51 Holíč.

Čím sa Simona Englerová zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Činnosti poisťovacích agentov a maklérov“ (66.22). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: finančné sprostredkovanie (poradenstvo).

Aké je IČO – Simona Englerová?

IČO je 56 313 888.

Odkedy podniká Simona Englerová?

Podnikanie začalo 3. júna 2024. Na trhu pôsobí 2 roky.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Simona Englerová podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese simona-englerova.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.